Система “Розумний будинок” давно перестала бути розкішшю. Комплекс елементів робить життя свого володаря комфортною і значно економить його час. Додатковою перевагою є економія. » Розумний ” кліматична система дозволить оптимізувати використання енергетичних ресурсів. Контроль поширюється на системи опалення, кондиціонування, вентиляції і т.д. При цьому в межах будинках буде створений оптимальний, для кожного члена сім’ї, мікроклімат.
Використання комплексу дозволить значно заощадити споживання енергії. Потрібний результат буде досягнутий при відключенні контурів опалення в приміщеннях. В яких в даний конкретний момент часу відсутні люди. Також господар будинку може управляти температурними значеннями за допомогою пульта дистанційного керування. Крім економії використання “розумного” комплексу робить життя всіх членів сім’ї більш комфортною.
Встановлюючи пристрої регулювання клімату, користувач стає володарем наступних можливостей:
Не менше значення має і безпека. Система оперативно відреагує на будь-яку можливу аварійну ситуацію. Це може бути розрив труб опалення, несправність електричного кабелю окремого приладу і т.д. після виявлення аварійної ситуації власник відразу ж отримає відповідне повідомлення. Примітно, що система може заздалегідь просигналізувати про можливу несправність до її фізичного прояву.
Для максимального комфорту мешканців будинку, розробники “розумного” комплексу передбачили можливість регулювання роботи повітроводів. За правильне виконання поставленого завдання відповідають повітряні клапани. Ці пристрої встановлюються на припливних і припливному – витяжних воздуховодах. Як тільки користувач запускає систему, клапан починає працювати. Зв’язок в даному випадку забезпечує вісь, що з’єднує елемент з електроприводом, підключеним до системи центрального управління «розумного будинку».
Для контролю над витратою повітря, комплекс використовує відповідні регулятори. Ці пристрої встановлюються на кінцевих гілках домашніх повітроводів. Для додаткової економії, а також ефективного використання теплого повітря кімнат використовується окрема схема побудови. Суть полягає в тандемі припливному-витяжної вентиляції і рекуператора.
Сучасні системи кліматичного контролю можуть охолоджувати, а також нагрівати приміщення. Також за допомогою кондиціонерів можна фільтрувати повітря або зволожувати його. “Розумний будинок” зможе виконувати контроль і регулювання роботи кожного окремого компонента спліт – системи. При цьому від власника буде потрібно мінімум уваги і сил.
Підключаючи систему “розумного будинку” до кондиціонерів, користувач автоматично стає володарем наступних переваг:
Під час монтажу господар може вибрати два варіанти організації системи кондиціонування – централізованої або установка внутрішніх блоків для кожної кімнати. При цьому існує можливість налаштування комплексу заздалегідь. Другий варіант-Регулярний ручний контроль роботи системи кондиціонування.