Поява корисного продукту» Яндекса ” отримало велику популярність. Платформа ” Яндекс.Станція ” характеризувалася помічником Алісою, керованим голосом. Користувачам давно сподобався програмний додаток, яке після модернізації стало центром управління будинком. Аналогічна копія вже була впроваджена у Google, Apple, Amazon, Microsoft.
Яндекс почав модернізацію з нетривалої бесіди, що складається з певних команд, що взаємодіють з ПО. Початковий етап реалізації масштабного проекту був успішно впроваджений. Через рік Яндекс презентував власну платформу з управлінням «Аліси». Поява керованого будинку була націлена на успіх з самого початку.
Як це працює
Для Центру управління будинку застосовується пристрій з працюючим голосовим помічником “Аліса”. Це стало можливим за допомогою ” Яндекс.Станція». Основною вимогою до пристроїв вважається безперервний доступ інтернет мережі. Тільки так “Аліса” буде корисним інструментом в руках будь-якого користувача.
Відсутність Інтернету не дозволяє використовувати ПЗ належним чином. Обробка голосових повідомлень йде не на самому пристрої, а на сервері «Яндекса». Після передачі команди “Алісі” йде пересилання на сам сервер, де вона і проходить обробку. Після повернення на пристрій команда виконується.
Навіть при довгому шляху затримки виключені. Процес не займає багато часу, накази надходять вчасно. Стабільність роботи визначає інтернет з’єднання. Позитивні сторони використання сервісу:
використання на примітивному слабкому пристрої;
немає необхідності в організації домашнього мережевого вузла;
роздача проводиться з будь-якої точки земної кулі;
перегляд необхідної інформації віддалено.
Розумний будинок реалізує багато можливостей. Наявність універсального пульта вважається посередником між системою і ШІ Аліси з побутовою технікою приміщення. Вся техніка повинна управлятися інфрачервоним сигналом. Пристрій відносять до одного з найбільш модернізованих і розумних нововведень «Яндекса».
Як побудувати розумний будинок
Для отримання керованого будинку, важливо правильно зібрати команди в певний алгоритм і підключити мобільний додаток «Яндекса». Універсальність програми полягає в тому, що користувач самостійно вибирає ті пункти управління, які його цікавлять, і включає їх у відповідному розділі.
Спілкуватися з “Алісою” може Користувач будь-якого рівня, а управління проводити зі смартфона. Після додавання пристроїв для кожного з них присвоюється ім’я російською мовою. Їх розподіл по квартирі дозволить економити час господаря, а також самостійно регулювати роботу приладів.
Інтерфейс “Аліси” давно стали використовувати в розумних будинках через простоту в управлінні. Взаємодія проходить виключно російською мовою. Всі команди легко розпізнаються, причому користувач може вносити певні зміни в їх структуру і сценарії функціонування системи.