Розумний будинок як хобі

Розумний будинок або розумна квартира оснащується рядом датчиків і детекторів, які управляються однією центральною системою. Завдяки цьому будинок стає єдиним цілісним організмом, експлуатація якого нижче, а його мешканці можуть насолоджуватися великим комфортом життя.

Члени сім’ї керують будівлею за допомогою пульта дистанційного керування, через Інтернет або з центральної системи. Це означає, що всі освітлення, жалюзі та інші системи підключені до електроніки, і ми можемо вільно керувати ними, навіть не встаючи з дивана.

Розумний будинок як хобі – це ще й грамотний підхід до всіх об’єктів в будівлі. Отже, є сонячні батареї, вітряні турбіни або теплові насоси, завдяки яким будинок стане комфортним, екологічним і економічним житлом.

Вплив розумного будинку на околиці

Розумний будинок-це ще й екологічний будинок. При його будівництві велика увага приділяється мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище. Розумні будинки часто бувають пасивними або енергозберігаючими об’єктами. Оснащення будівлі тепловими насосами, енергозберігаючою побутовою технікою та електронікою класу (а +++) сприятиме зниженню витрат на його експлуатацію, а також потреби в енергопостачанні.

Розумний будинок з екологічних матеріалів

Такий будинок необов’язково будувати з найпопулярніших в даний час матеріалів в будівництві. Все більше і більше будинків будують з екологічно чистих матеріалів таких як:

дерево,
глина,
утрамбована земля із зеленим дахом.

Вони корисні не тільки для навколишнього середовища, але і для людей, які будуть жити в них. Більш того, багато будинків, побудовані за цими технологіями, набагато дешевше і простіше в зведенні, ніж інші сучасні будівлі.

Розумний будинок і зниження витрат

Установки в розумному будинку допоможуть нам контролювати кількість енергії і сировини, які використовуються на постійній основі, а також значно знизять витрати, пов’язані з його експлуатацією. Система розумного будинку також може самостійно запускати певні функції і виконувати певні завдання на основі зумовленої Програми або інформації, зібраної за допомогою її датчиків. Однак не тільки система моніторингу, але і сама конструкція будівлі допоможе знизити витрати.

Будинок не повинен бути просто укриттям від світу. Він також може бути нашим активним союзником у повсякденному житті, значно полегшуючи виконання обов’язків і, що дуже важливо, піклуючись про безпеку нашої сім’ї та майна.

Будинок може підготуватися до нашого повернення – після натискання однієї клавіші на смартфоні вогні на проїжджій частині загоряться самі собою, в’їзні ворота і гаражні ворота відкриються автоматично … А всередині будівлі?

У певний час включиться опалення в коридорі, на кухні і у вітальні, освітлення буде блимати, жалюзі будуть встановлені в зручне положення, а інтегровані в систему пристрої прокинуться і почнуть свою роботу – саме так, як ми хочемо.

Читаючи наведені вище дані, важко не побачити, що майбутнє за інтелектуальним і екологічним будівництвом. Хоча установка передових систем моніторингу досить дорога, витрати, пов’язані з будівництвом будинку, можна знизити, використовуючи альтернативні матеріали для його будівництва.