Сучасні технології, такі як розумні будинки, стають нашим повсякденним життям. Як жити з ними в гармонії і як вони можуть полегшити наше повсякденне життя?
Важливість голосових помічників зростає з кожним роком. Виконання завдань за допомогою голосових команд вже працює практично у всіх сферах життя. У світі, де комфорт і економія мають першорядне значення, це значно спрощує завдання. Однак варто пам’ятати, що роль голосових помічників набагато більше і з часом буде рости.
Звідки виникла потреба у все більшій і більшій автоматизації наших будинків? Основна причина – все більша кількість сучасних технологій, що використовуються в наших “чотирьох стінах”. Найпростіший приклад:
Завдяки голосовим командам ми можемо легко виконувати різні завдання на мобільних пристроях, дізнаватися погоду і останні новини, а також швидко знаходити необхідні файли або дані. Останнім часом ми також можемо керувати функціями розумного будинку, використовуючи спеціальний голосовий помічник.
Голосове управління-це не тільки зручність спілкування з пристроями, хоча це, безумовно, одне з найбільших переваг цього винаходу. За допомогою голосових команд ми можемо швидко реагувати на події, які можуть мати неоціненне значення в ситуаціях безпосередньої небезпеки.
Якщо ми відчуваємо, що можемо втратити свідомість, нам буде простіше дати помічнику голосову команду з проханням про допомогу або повідомити близьку людину, ніж шукати мобільний пристрій і вибирати певну функцію. Саме завдяки прямому спілкуванню з асистентом люди можуть легко робити те, що до недавнього часу було їм абсолютно недоступно.
Крім того, голосове управління-це проста у використанні функція, що дозволяє навіть дітям, повною мірою використовувати різні пристрої і системні функції. Завдяки голосовому управлінню ми також можемо просто заощадити час, який нам довелося б витратити, наприклад, на пошук документа на комп’ютері вручну, телефонну розмову на смартфоні або пошук фільму з урахуванням переваг на Smart TV.
До недавнього часу функціями інтелектуального будівлі можна було управляти за допомогою програми, встановленого на мобільних пристроях. Зручно в будь-який час, як з будівлі, так і з будь-якої точки Землі. Запуск таких функцій, як переміщення віконниць, регулювання освітлення в залежності від активності або відкриття в’їзних воріт, відбувався після вибору певної команди в додатку.
Останнім часом в системі управління автоматизацією будівель це можна зробити також за допомогою голосових команд. Це рішення дає рівні можливості, всім користувачам будівлі, включаючи літніх людей і дітей. Завдяки можливостям голосових команд не тільки підвищується відчуття комфорту і безпеки користувачів, але і забезпечується більш ефективне управління всією будівлею.
Завдяки інтуїтивності, універсальності система голосового управління може адаптуватися до індивідуальних потреб кожного користувача об’єкта. Цікаво, що людям, які вже використовують систему, не потрібно робити складних кроків, щоб почати використовувати можливості голосового управління. Нова функція є невід’ємною частиною системи і не вимагає додаткової установки. Це надзвичайно зручний і унікальний варіант на українському ринку, яким існуючі користувачі системи можуть без проблем користуватися.