Голосове управління

Говорить і показує ... ДІМ!

Як часто було так, що ви, поспішаючи до телевізора, забували вимкнути світло на кухні чи у ванній, а вже сидячи перед екраном, було незручно тягтися до вимикача. З системою голосового керування «Розумний Будинок» вам не доведеться відволікатися на такі дрібниці. Тепер ваш будинок стане справжнім другом, з яким можна поговорити і залишити на нього свій дах в свою відсутність.

Ладушки-ладушки

З системою голосового керування «Розумний Будинок» ви відчуєте себе справжнім командиром. Тільки уявіть, що всі електроприлади в будинку знаходяться під вашим початком. Досить натиснути кнопку на панелі управління та віддати команду, наприклад, «Відкрити ворота!» , система відразу виконає ваш наказ, ще й сповістить вас про виконання завдання приємним голосом. Але й це ще не все, тепер ви можете обходитися і без панелі управління. Вам необхідно просто грюкнути в долоні, і система включить світло, два хлопки - вона вимкне його. Інтелектуальна система обробки дозволяє виділяти саме хлопки в долоні, а не будь-стук і звук. Це дозволяє уникнути неприємних ситуацій і хаотичною роботи системи голосового управління .

Розумний Домовик

Тепер ваш будинок стане не тільки вашій надійною фортецею, а й найкращим другом, який допоможе вам з домашніми клопотами і з яким можна буде навіть поговорити. Перше, що ви повинні зробити, це дати свого будинку ім'я, наприклад, назвіть його, як самого відомого будинкового - «Кузя». Просто проходячи по кімнаті, скомандуйте своєму новому другу: «Кузя, включи телевізор!», І ваш «особистий домовик» без зволікань виконає ваше побажання. Більше того, він відзвітує у виконанні завдання: «Телевізор включений». Ім'я це не просто модна фішка, воно потрібно, щоб система зрозуміла, що це команда вдома, а не просто розмова між його мешканцями.